JUSTIN BIEBER MA DÍTĚ

3. listopadu 2011 v 15:44 | terka
Sedmnáctiletý zpěvák je údajně otcem! Za všechno může jeho loňský románek.
Kanadského zpěváka Justina Biebera buď milují, nebo nenávidí. Právě z druhé skupiny lidí někomu velmi záleží na tom, aby mladou hvězdu zdiskreditoval. Před pár týdny se ozvala modelka argentinského původu Macarena Lemos, která tvrdí, že spolu prožili románek během jeho návštěvy v Buenos Aires.

Tentokrát se ozvala 20-letá Mariah Yeater z Kalifornie. Ta tvrdí, že zpěvák je otcem jejího tříměsíčního synka a požaduje testy DNA. Justin s ní měl mít sex 25. října loňského roku. V té době mu bylo 16 let a jí 19. To ale znamená, že podle práva Kalifornie byl zpěvák pod zákonem a jejich pohlavní styk lze považovat za zneužití!
Dvojice se měla sejít během Bieberovho koncertu v Los Angeles v Staples Centre. Justin ji údajně přes svou ochranku pozval k sobě do zákulisí.

PŘEČTI SI TAKÉ:

"Byli jsme si navzájem velmi sympatičtí. Po čase jsme se začali líbat a Justin mě pozval někam, kde bychom mohli být sami. Justin se chtěl se mnou milovat a tvrdil mi, že pro něj to bylo poprvé, "tvrdí Mariah.

Poté, co dorazili do pokoje se zpěvákovo chování radikálně změnilo. Začal být příliš dotěrný a odmítl použít ochranu. "Tvrdil, že chce poprvé cítit všechno," řekla. Takto celou událost popsala v dopise, který zaslala soudu ještě 15. prosince. V něm uvedla i to, že sex s teenagerském pěveckou hvězdou trval přibližně 30 sekund. To však stačilo na to, aby zplodili dítě.
Yeater již podnikla právní kroky vůči Bieberovi v souvislosti s určením otcovství. Přestože Justin tvrdí, že ji nezná a nikdy s ní neměl sex, až soud rozhodne, zda bude muset podstoupit testy DNA, které by měly odhalit pravdu. Zpěváků mluvčí se k celé věci vyjádřil pro portál TMZ: "Žalobu jsme ještě neměli možnost vidět, ale je smutné, že někdo si vymýšlí taková nechutná a hlavně nepravdivá tvrzení."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama