DÍTĚ JE MOJE

9. listopadu 2011 v 16:27 | Terka

Tento mladík tvrdí: "Dítě Justina Biebera není jeho, ale moje!"

Devatenáctiletý John Terranova říká, že je otcem čtyřměsíčního Tristyna, kterého má mít Mariah Yeater s Justinem Bieberem.
Devatenáctiletý John Terranova říká, že je otcem čtyřměsíčního Tristyna, kterého má mít Mariah Yeater s Justinem Bieberem. fotobanka Profimedia
9. listopadu 2011 9:03
Příběh o údajném otcovství Justina Biebera (17) se i nadále zamotává. Poté, co jeho fanynka Mariah Yeater (20) začala prohlašovat, že porodila známému zpěvákovi syna, Bieber souhlasil, že podstoupí testy otcovství. Do případu se však nyní vložil i bývalý přítel dvacetileté Kaliforňanky John Terranova (19), který tvrdí, že je otcem dítěte on.
Mariah se tak nejspíš snažila "hodit" otcovství na více potenciálních tatínků. John se údajně s Mariah seznámil na střední škole pro problémové studenty v Las Vegas a chodili spolu několik měsíců. Poté, co se rozešli a matka čtyřměsíčního Tristyna se odstěhovala do Kalifornie, po nějaké době kontaktovala Johna s informací, že je těhotná a on je otcem jejího dítěte.
Samotná Yeater však médiím zarputile tvrdila, že k početí dítěte došlo loni 25. října, a to poté, co ji ochranka zpěváka propašovala po koncertě v Los Angeles do zákulisí. Bieber prý ještě mladé ženě přiznal, že to pro něj byla první sexuální zkušenost.
Mariah žádá zpěváka, aby se podrobil testům otcovství a k věci se postavil jako muž a své dítě náležitě zaopatřil. Pokud by se však tato informace potvrdila, fanynce hrozí dokonce i vězení, jelikož v době, kdy k události mělo dojít, bylo Bieberovi teprve 16 let, což kalifornské zákony považují za trestné. ■
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

máš rád/a justina biebra

ne
ano
trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama