Listopad 2011

to jsem já

12. listopadu 2011 v 18:32 | Evička |  více o Áďe
Jméno:Adála
Příjmení:Kahounová
věk:12
zvířata:kočky
barva vlasů:špinavější blond
barva očí:
nej celebrita:
nejhorší celebrita:
nej film:

moje nejoblíbenější modelka

11. listopadu 2011 v 22:22 | Evička |  Celebrity

Candice Swanepoel

Povolání: Modelka
Věk: 23
Datum narození: 20. 10. 1988
Místo narození: Mooi River, KwaZulu-Natal, Jižní Afrika
Znamení: Váhy
Výška: 175 cm

Životopis

Candice se narodila v Jižní Africe a spolupracuje s prestižní značkou Victoria's Secret. Zúčastnila se také jako jedna z mála topmodelek VS Fashion Show 2007, 2008, 2009 a 2010. Modelingu se věnuje od 15 let. V 16 letech si vydělávala 5, 000 euro za den. Její původní barvou vlasů je hnědá, na přehlídkách se ale objevuje i přebarvená na blond. Má krásnou štíhlou postavu, takže je vyhledávanou modelkou na spodní prádlo a plavky. Fotila kampaň pro značku Nike a byla na titulní straně časopisu Vogue.

TAK jak to tedy je?

9. listopadu 2011 v 16:28 | Terka

Další tajemství Justina Biebera: Sedmnáctiletý zpěvák strávil noc v gay klubu

8. listopadu 2011 21:55
Dospívající popová hvězda Justin Bieber (17) se zřejmě za každou cenu rozhodl vyvrátit spekulace, že loni při náhodném setkání zplodil se svou fanynkou Mariah Yeater (20) nyní čtyřměsíčního chlapečka.
V irském Belfastu, kde v neděli přebíral ceny MTV, tak nevyrazil za holkami, ale tajně prohýřil noc v gay klubu. Napsal to deník The Sun.
"Justin setřásl tisíce fanoušků, kteří jej po celém městě pronásledovali," řekl listu zdroj. "Se svou přítelkyní Selenou Gomez (19) šel na oficiální večírek MTV do hotelu Europa, než se potají vypařil," dodal.
Zatímco natěšení fanoušci stepovali před hotelem, náctiletá hvězda jim dávno proklouzla vedlejším vchodem vedoucím do kuchyně. Až do časných ranních hodin pak Justin pobýval v gay klubu Kremlin. ■

DÍTĚ JE MOJE

9. listopadu 2011 v 16:27 | Terka

Tento mladík tvrdí: "Dítě Justina Biebera není jeho, ale moje!"

Devatenáctiletý John Terranova říká, že je otcem čtyřměsíčního Tristyna, kterého má mít Mariah Yeater s Justinem Bieberem.
Devatenáctiletý John Terranova říká, že je otcem čtyřměsíčního Tristyna, kterého má mít Mariah Yeater s Justinem Bieberem. fotobanka Profimedia
9. listopadu 2011 9:03
Příběh o údajném otcovství Justina Biebera (17) se i nadále zamotává. Poté, co jeho fanynka Mariah Yeater (20) začala prohlašovat, že porodila známému zpěvákovi syna, Bieber souhlasil, že podstoupí testy otcovství. Do případu se však nyní vložil i bývalý přítel dvacetileté Kaliforňanky John Terranova (19), který tvrdí, že je otcem dítěte on.
Mariah se tak nejspíš snažila "hodit" otcovství na více potenciálních tatínků. John se údajně s Mariah seznámil na střední škole pro problémové studenty v Las Vegas a chodili spolu několik měsíců. Poté, co se rozešli a matka čtyřměsíčního Tristyna se odstěhovala do Kalifornie, po nějaké době kontaktovala Johna s informací, že je těhotná a on je otcem jejího dítěte.
Samotná Yeater však médiím zarputile tvrdila, že k početí dítěte došlo loni 25. října, a to poté, co ji ochranka zpěváka propašovala po koncertě v Los Angeles do zákulisí. Bieber prý ještě mladé ženě přiznal, že to pro něj byla první sexuální zkušenost.
Mariah žádá zpěváka, aby se podrobil testům otcovství a k věci se postavil jako muž a své dítě náležitě zaopatřil. Pokud by se však tato informace potvrdila, fanynce hrozí dokonce i vězení, jelikož v době, kdy k události mělo dojít, bylo Bieberovi teprve 16 let, což kalifornské zákony považují za trestné. ■

TESTÍČEK OTCOVSTVÍ

7. listopadu 2011 v 17:45 | Terka

Chlapské rozhodnutí: Sedmnáctiletý Bieber podstoupí test otcovství

7. listopadu 2011 11:45
Dospívající popová hvězda Justin Bieber (17) se postavil čelem k tvrzením své fanynky Mariah Yeater (20), která prohlašuje, že porodila jeho dítě. Zpěvák se rozhodl podstoupit test otcovství, jenž konečně udělá jasno v tom, zda je čtyřměsíční Tristyn skutečně jeho synem, napsal americký server TMZ.com.
Mariah tvrdí, že s tehdy 16letým zpěvákem počala dítě loni po jednom z koncertů a žádá, aby pohádkově bohatý teenager svého údajného syna finančně zajistil.
Justin, který dívčina tvrzení rázně popřel, hodlá podstoupit testy DNA v nejbližších dvou týdnech, kdy se vrátí z evropského turné do Spojených států. Když se prokáže, že Mariah lže, je připraven ji zažalovat.
Zpěvák se možná obává, aby spekulace kolem jeho otcovství nezničily romantický vztah, který prožívá s 19letou zpěvačkou a herečkou Selenou Gomez. ■

TETOVÁNÍČKO

7. listopadu 2011 v 17:33 | Terka

Justin byl včera spatřen s jeho kamarádem, jak odcházejí z tattooshopu Under The Gun v El Lay poté, co byl v budově údajně několik hodin.
Možná, že je zřejmé, že si Justin a nebo jeho kamarád, nechali udělat tetování. Justin, ale bohužel odmítl odpovědět novinářům, jestli si opravdu nechal udělat nové tetování. A i členové týmu Justina na otázku nechtějí odpovídat...

DÁREK

7. listopadu 2011 v 17:32 | Terka |  Celebrity
Selena Gomez koupila nový dárek pro Justina, který údajně pořídila v American Eagle Outfitters. Podle HollywoodLife.com, zpěvačka a přítelkyně Justina byla v obchodě ve chvíli, kdy měla zrovna dostatek času. Obchod navštívila 18. října a to v Kanadě, kde byla spatřena novináři. Selena si tam údajně nakupovala různé věci pro sebe, ale nezapoměla ani na Justina. Selena Justinovi koupila kabát šedé barvy, který stál okolo 180,00 dolarů

JUSTIN BIEBER MA DÍTĚ

3. listopadu 2011 v 15:44 | terka
Sedmnáctiletý zpěvák je údajně otcem! Za všechno může jeho loňský románek.
Kanadského zpěváka Justina Biebera buď milují, nebo nenávidí. Právě z druhé skupiny lidí někomu velmi záleží na tom, aby mladou hvězdu zdiskreditoval. Před pár týdny se ozvala modelka argentinského původu Macarena Lemos, která tvrdí, že spolu prožili románek během jeho návštěvy v Buenos Aires.

Tentokrát se ozvala 20-letá Mariah Yeater z Kalifornie. Ta tvrdí, že zpěvák je otcem jejího tříměsíčního synka a požaduje testy DNA. Justin s ní měl mít sex 25. října loňského roku. V té době mu bylo 16 let a jí 19. To ale znamená, že podle práva Kalifornie byl zpěvák pod zákonem a jejich pohlavní styk lze považovat za zneužití!
Dvojice se měla sejít během Bieberovho koncertu v Los Angeles v Staples Centre. Justin ji údajně přes svou ochranku pozval k sobě do zákulisí.

PŘEČTI SI TAKÉ:

"Byli jsme si navzájem velmi sympatičtí. Po čase jsme se začali líbat a Justin mě pozval někam, kde bychom mohli být sami. Justin se chtěl se mnou milovat a tvrdil mi, že pro něj to bylo poprvé, "tvrdí Mariah.

Poté, co dorazili do pokoje se zpěvákovo chování radikálně změnilo. Začal být příliš dotěrný a odmítl použít ochranu. "Tvrdil, že chce poprvé cítit všechno," řekla. Takto celou událost popsala v dopise, který zaslala soudu ještě 15. prosince. V něm uvedla i to, že sex s teenagerském pěveckou hvězdou trval přibližně 30 sekund. To však stačilo na to, aby zplodili dítě.
Yeater již podnikla právní kroky vůči Bieberovi v souvislosti s určením otcovství. Přestože Justin tvrdí, že ji nezná a nikdy s ní neměl sex, až soud rozhodne, zda bude muset podstoupit testy DNA, které by měly odhalit pravdu. Zpěváků mluvčí se k celé věci vyjádřil pro portál TMZ: "Žalobu jsme ještě neměli možnost vidět, ale je smutné, že někdo si vymýšlí taková nechutná a hlavně nepravdivá tvrzení."