Říjen 2011

rozbřesk

24. října 2011 v 19:01 | Evička |  Celebrity


Milenci na svatební cestě.

Entertainment Weekly přinesl novou fotku z prvního dílu Twilight Saga: Breaking Dawn, která zachycuje ústřední pár v posteli už coby manžele.
,,Je to jedna z nejočekávanějších scén," říká k tomu režisér Bill Condon. ,,Strávil jsem hromadu času přemýšlením o tom, jak ji natočit. Očekávání diváků je její důležitou součástí a dá se s ním pracovat a možná diváky pak i trochu překvapit." Znamená to snad, že fanynky budou křičet, že TAK TO V KNIZE NEBYLO!? Uvidíme. Tedy my asi ne, ale fanynky jistě. Na podzim 2011.

nejkrásnější budova na světě

18. října 2011 v 21:13 | terka
Alespoň ne podle nakladatelství Lonely Planet, které se věnuje vydávání cestovních publikací nejrůznějších druhů. Bez těchto knih se neobejde žádný správný americký turista.
V jedné z mnoha takovýchto publikací si našel místo také řebříček TOP architektonických děl světa, které byste při cestách po různých koutech planety neměli v žádném případě vynechat. Autoři řebříčku přitom čtenáře upozorňují, že pořadí jednotlivých budov nevyjadřuje, která z nich je méně či více nej. V nějakém pořadí prostě být musí.
Které to jsou? Pokud se vám při čtení titulku vybavil legendární Tádž Mahál (na obrázku), tak jste se trefili do černého a máte dobrý odhad. Bez této budovy se totiž neobejde žádný podobný řebříček.
Mezi TOP stavbami se však najdou také další jiné skvosty. (Podívejte se do fotogalerie.) Některé z nich (jako již jmenovaný Tádž Mahál) známe asi všichni, jiné jsou naopak relativně neznámé a jejich krásou se většinou kochají jen lidé z okolí, věcí znalí fajnšmekři a američtí turisté s průvodcem Lonely Planet v ruce.
Autoři řebříčku si v žádném případě neosobují patent na univerzální pravdu, vždyť v otázce krásy se to ani nedá. Je potřeba uznat, že budovám, které vybrali se šarm upřít nedá.

POZOR!POZOR!

3. října 2011 v 23:46 | terka
Lidičky připomínám abi s te nam psaly vzkazíky předem se omlouvám za pravopisné chybi :D

JIŘÍ MÁDL

3. října 2011 v 22:36 | terka |  Celebrity
JIŘÍ MADL je krasnej a sexi! :Djiří madlíkk nakousnutíno prostě k nakousnití
Povolání: Herec, moderátor
Věk: 24
Datum narození: 23. 10. 1986
Místo narození: České Budějovice, Československo
Znamení: Váhy aktuální horoskop »
Výška: 170 cm